Modüller

Roommate Otel Yönetim Sistemi Modülleri

Roommate Otel Yönetim Sistemi eklenebilir modüller ile güçlendirilebilir.

Channel Manager ModülüKanal Yönetimi Modülü

Channel Manager entegrasyonu ile, fiyat değişikliği ve doluluk oranlarını otomatik olarak diğer tüm kanallarda güncellenir.

 


5651 Loglama Modülü5651 Loglama Modülü

Misafirlerinize sağladığınız internet bağlantısının kullanım bilgilerini 5651 sayılı yasa çerçevesinde arşivleyen, aynı zamanda barındırdığı firewall cihazı sayesinde ağınızı dış tehditlere karşı koruyan ve güvende tutan çözümdür.


Roommate Otel Yönetim Sistemi Eklenebilir Modüller Santral Entegrasyonu

Santral

Odalarda yapılacak telefon görüşmelerini Roommate sistemine aktaran, belirlenecek kontör-süre değeri üzerinden fiyatlandırıp oda folyosuna işleyen ve raporlayan Santral çözümüdür.

 


Roommate Otel Yönetim Sistemi Eklenebilir Modüller Info Screen ModülüInfo Screen

Tesisinizin ekstra hizmet ve kampanyalarını tanıtabileceğiniz, oda fiyatları, belirlenecek havaalanına ait uçuş bilgileri, döviz kurları, dünya saatleri, hava durumu, tur ve transfer bilgileri gibi özelleştirilebilir alanlar sunan, istenen ekranda slayt olarak gösterilebilecek çözümdür.


Wi-Fi Guest AssistantRoommate Otel Yönetim Sistemi Eklenebilir Modüller WI-FI Guest Assistant Modülü

Mobil cihazları ile tesis ağına bağlanan her konuğun otomatik olarak yönlendirildiği bir web servisidir. Misafirin çeşitli isteklerini kendi cihazı üzerinden resepsiyona veya mutfağa doğrudan iletebileceği interaktif uygulamadır.


Roommate Otel Yönetim Sistemi broşürüne ulaşmak için tıklayınız.

Modüller ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.