Roommate Otel Yönetim Sistemi Özellikleri

Roommate Otel Yönetim Sistemi; konaklama tesisleri için ön büro yönetimi, rezervasyon yönetimi, kasa yönetimi, misafir ve personel takip işlemleri, grafiklerle desteklenen yönetim raporları gibi özellikler sunar. Roommate ile farklı yetkide kullanıcılar oluşturabilir ve kullanıcılar tarafından yapılan bütün işlemleri detaylı olarak takip edebilirsiniz.

 


Rezervasyon Yönetimi, Otel Yönetimi

Rezervasyon Yönetimi

Rezervasyon oluşturma, güncelleme veya iptal etme, konuk hesap yönetimi, check in ve check out gibi işlemler yapılabilir. Rezervasyon Listesi ile geçmiş ve gelecek rezervasyonlar, iptal edilmiş rezervasyonlar ve no show listeleri kolayca görüntülenebilir.

 


Otel Yönetimi, Ön Büro Yönetimi


Otomatik Kur Güncelleme

Roommate günlük döviz kurlarını internet üzerinden otomatik olarak günceller.

 


Otel Yönetim Sistemi Özellikleri, Ön Büro Yönetimi, Rezervasyon Yönetimi, Kasa Yönetimi, Santral, Misafir ve Personel takip işlemleri, Gelir Raporları.


Roomplan

Roomplan ile tüm odalar dönemsel olarak görüntülenebilir, rezervasyon kartı ve folyoya ulaşılarak oda ile ilgili tüm işlemler kolayca yapılabilir.

 


Otel Yönetim Sistemi Özellikleri, Ön Büro Yönetimi, Rezervasyon Yönetimi, Kasa Yönetimi, Santral, Misafir ve Personel takip işlemleri, Gelir Raporları.


Farklı Para Birimleri

Roommate üzerinde Türk Lirasının yanı sıra, Euro ve Dolar gibi farklı para birimleri ile de işlem yapılabilir.

 


Otel Yönetim Sistemi Özellikleri, Ön Büro Yönetimi, Rezervasyon Yönetimi, Kasa Yönetimi, Misafir ve Personel takip işlemleri, Gelir Raporları.

 Raporlar

Rezervasyon raporları, misafir listeleri, doluluk raporları, acenta bazında ve oda bazında gelir raporları, departman raporları ve yönetimsel diğer tüm raporlar kolayca oluşturulabilir, MS Excel’e aktarılabilir.

 


Rezervasyon Yönetimi, Kasa Yönetimi, Santral, Otel Yönetim Sistemi Özellikleri, Ön Büro Yönetimi, Misafir ve Personel takip işlemleri, Gelir Raporları.

Forecast

Forecast ile belirlenen tarihler arasındaki genel doluluk oranları veya oda tipi bazındaki doluluk oranları rahatça görüntülenebilir.

 


Roommate Otel Yönetim Programı Özellikler, Kasa Yönetimi

Farklı Yetkide Kullanıcılar

Her kullanıcıya farklı seviyede yetkiler atanabilir, kullanıcıların bütün işlemleri ayrı ayrı kaydedilip raporlanabilir.

 


Kullanıcı Takibi

Kullanıcı Takip özelliği sayesinde daha önce farklı yetkilerde oluşturulmuş kullanıcıların yaptığı bütün işlemler arşivlenir ve görüntülenebilir.

 


Rezervasyon Yönetimi, Kasa Yönetimi, Santral,

Çoklu Tesis Yönetimi

Birden fazla tesise sahip kullanıcılar tüm tesislerini aynı anda aynı ekran üzerinde yönetebilir.